לקבלת המדריך המלא שלי לארגון, 
סידור ועיצוב הבית, מלאו את הפרטים: 

הפרטים נשלחו בהצלחה

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלי
"עיצוב למשפחות צעירות" 

facebook.png
חבילות-עיצוב.jpg

בואו ניפגש

נפגש.jpg

הפרטים נשלחו בהצלחה

הבית של משפחת רז, סיפור אהבה!

תכנון ועיצוב: טל ויסמרק רצון

צילום: מאור מויאל (סטודיו רותם)

 

הבית של משפחת רז, סיפור אהבה!

צבעים של חורף, געגועים לקיץ.

דיוק של תחושות לכדי צבעים.

השראה חדשה מוצאת את מקומה בעולם... בקרוב היא תיוולד ממש בבית הזה.
מסע של שמונה חודשים הסתיים, עם טעם של עוד! אפילו הקורונה הארורה לא עצרה אותנו! נהנתי מכל רגע בפרויקט הנפלא הזה! (חוץ מהרגע שנתקע לנו קונגו בקיר בטון).

קבלתי את הבית המרשים הזה כמו בד קנווס לבן, עם ברכת הדרך מלקוחותיי הנאמנים, לעשות בו כרצוני. בהחלט חלומו של כל מעצב! רציתי קו מודרני, נקי. ויחד עם זאת, היה לי חשוב שמי שיגור בו ירגיש חמימות. פלטת הצבעים והחומרים נבחרה! יהיה אפור קריר, שיאזן אותו עץ אלון חמים. יהיה כחול עמוק, עוצמתי ויהיה גם גוון חמרה, שיוסיף שכבה ובסוף, יהיה שחור, בשביל הדרמה!

החלל הציבורי גבוה ומרשים. קיר הסלון תוכנן כספריית ברזל גאומטרית סביב הטלויזיה והולבש בפרטי אמנות, צמחיה וספרים.

בתכנון המטבח הוחלט לנצל את כל גובה הקיר (3 מ') לטובת אחסון. בנוסף, תוכנן אי גדול, המשמש כמשטח עבודה נוסף, וכן מכיל מקום לאחסון ולישיבה. התוצאה- מטבח גדול, מרווח ופרקטי מאוד.

בקומת החדרים קיים מסדרון רחב ולא מנוצל, שמיד הסבנו לפינת קריאה (ורביצה) עבור הילדים.

בחדר העבודה הדרישה הייתה שיוכל להכיל שני אנשים היושבים בו במקביל וכן, שיהיה ניתן להעביר בו שיעורים פרטיים. הצבע הורוד המעושן נבחר כדי להשרות תחושת רוגע והשתלב נהדר בבסיס השחור-לבן ועץ.

חדר הילדים תוכנן לאח ולאחות ולכן הבחירה בצבעוניות א-כרומטית של שחור לבן הייתה מתבקשת ונכונה. זוהי צבעוניות בוגרת ולא מצועצעת, שניתן לגדול איתה, יחד עם החדר.

בחדר ההורים חוזרת פלטת הצבעים מן החלל הציבורי, ויחד איתה, גם הקוים הנקיים והמודרניים. שילוב הוילון והשטיח שובר מעט את הקוים הישרים ומוסיף רוך וחמימות לחדר.

חדר הרחצה של ההורים ממשיך באותו קו מודרני חם ומשלב שחור-לבן ועץ.

אפשר לסכם ולומר שנהנתי!