חבילות עיצוב

צבע-לרקע-לאתר.jpg
26.jpg

 מלבישים את הבית

חבילת העיצוב שתלביש לכם את הבית
ברכות! אוטוטו תכנסו לדירה החדשה שלכם, תמקמו את הרהיטים שלכם, את מוצרי החשמל ואת הכלב. אחר כך תכינו קפה, תשבו על הספה ותעיפו מבט אל הקירות... משהו חסר! נראה ריק, קצת עצוב ובעיקר- אין תחושה של בית! אל דאגה! בדיוק בשביל זה אני פה! אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ בביתכם, בה נתמקד בהלבשת הבית. במהלך הפגישה אכיר אתכם ואת הצרכים שלכם, אבין מהי התחושה שתרצו לייצר בבית ואיזה סגנון עיצובי הכי נכון לכם. לאחר מכן, נצא יחד ליום קניות, בו נבחר את כל הפריטים הדרושים להלבשת ביתכם, תוך התאמה לתקציב שהגדרתם.
* החבילה כוללת הלבשה לחלל הציבורי (סלון-מטבח) או לשני חללים פרטיים (חדרים). 

צבע-לרקע-לאתר.jpg
14.jpg

חבילת משפצים ביחד

שיפוץ אינו חייב להיות סיוט! אפשר גם אחרת - ליווי מלא משלב התכניות ועד תליית השלט החדש על דלת ביתכם.
שיפוץ אינו חייב להיות מלווה בוויכוחים, בלגן ומערבולת כלכלית. אפשר גם אחרת! בתהליך הליווי המלא שלי נתכנן את השיפוץ שלכם יחד מ-א' ועד ת'. אני אלווה אתכם יד ביד, משלב התכניות ועד תליית השלט החדש על דלת ביתכם. רק כך, תוכלו לדייק את הרצונות והחלומות שלכם לכדי
תכנית שיפוץ מלאה ועיצוב, שיתאים לאופי שלכם, לסגנון האהוב עליכם, להתנהלות היומיומית בבית שלכם, ולא פחות חשוב- לתקציב שלכם!

צבע-לרקע-לאתר.jpg
2.jpg

חבילת דירת קבלן

לא עוד דירת קבלן סטנדרטית, אלא דירה, המותאמת לצרכי המשפחה ומעוצבת בסגנון המועדף עליכם. 
מזל טוב! רכשתם דירה! אבל האם היא מתאימה לכם? דירת קבלן לא חייבת להיות סטנדרטית ומשעממת, אפשר לתת לה טאצ' אישי ולגרום לכם להרגיש בבית! בתהליך הליווי המלא שלי אבחן את התאמת הדירה לצרכים ולרצונות שלכם, עוד בשלב התכניות. כך אוכל לסייע לכם בהתנהלות ובשינויים הנדרשים מול הספקים והקבלן, אתלווה אליכם לבחירת האלמנטים שיעצבו את דירתכם ואדאג לעיצוב, שהכי נכון לכם, הן ברמה הפרקטית והן ברמה האסתטית.

לקביעת פגישת היכרות, ללא תשלום ולכל שאלה נוספת, מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

הפרטים נשלחו בהצלחה